Hosté

Předchozí ročníky navštívili tito hráči

Petr Tenkrát

Petr je odchovanec děčínského klubu se zkušenostmi z NHL, kde hrál za týmy Anaheim Mighty Ducks, Nashville Predators a Boston Bruins. Měl tu čest nastupovat za reprezentaci ČR, kde jeho největšími úspěchy je druhé a třetí místo na MS 2006 a 2012. V současné době hraje za tým HC Slova Ústečtí Lvi.

 

 

 

 

Michal Trávníček

Michal je dalším děčínským odchovancem, který zamířil v začátcích své kariéry do Litvínova. V současnosti hraje za klub HC Verva Litvínov, kde strávil krásných 15 let a málokdo se v české extralize může pochlubit takovou bilancí. V sezoně 2014/2015 dovedl jako kapitán celek Litvínova k premiérovému mistrovskému titulu.

 

 

 

 

 

Valdemar Jiruš

Valda je spjat s Děčínem hned ve dvou úrovních. Nastupoval zde za „A“ tým a po skončení kariéry se do našeho města vrátil coby trenér mládeže. Svou profesionální kariéru strávil v týmu HC Sparta Praha, HC Bílí Tygři Liberec, kde pobýval nejdelší část kariéry a nyní zde působí jako trenér u juniorského týmu. Poslední extraligovou zkušeností mu byl tým BK Mladá Boleslav.

 

 

 

 

 

Michal Neuvirt

Michal je rodák z nedalekého Ústí nad Labem a prošel všemi mládežnickými reprezentacemi. V roce 2016 byl nominován na Světový pohár hraný v Torontu. V sezóně 2015/2016 předvádí v dresu Philadelphie Flyers neskutečné výkony a řekl si o pozici jedničky.

 

 

 

 

Aleš Pavlas

Aleš Pavlas je obránce, který momentálně nastupuje za HC Stadion Litoměřice, avšak minulou sezonu dohrával v Hradci Králové, který hraje českou extraligu. Během své kariéry prošel zajímavými kluby, jako je Kladno, Slavia Praha a nebo Piráti Chomutov. Dále 

 

 

 

 

 

Jiří Tlustý

Jirka se narodil poblíž Kladna, ve městě proslavené svými odchovanci. V NHL odstartoval svou kariéru v Torontu, nejdelší čas strávil v Carolině a nyní nastupuje za tým New Jersey Devils.

 

 

 

 

 

Robin Hanzl

Rodák z Ústí, kde prošel všemi kategoriemi a díky svým výkonům si řekl o míste v extraligovém Litvínovu, se kterým v sezoně 2014/2015 získal mistrovský pohár, kdy nastupoval po boku Martina Ručinského a Kuby Petružálka.

 

 

 

 

 

Václav Pletka

Matador domácí nejvyšší soutěže, kde ve své bohaté kariéře prošel několika kluby jako např. Mladá Boleslav, Třinec, Liberec, České Budějovice a Plzeň. Okusil i NHL ve dresu Philadelphia Flyers.

 

 

 

 

 

Karel Kubát

Karel spojil svou kariéru s Litvínovem, kdy na jednu sezónu ve Sparta Praha, si drží stabilní místo v sestavě a přispěl k zisku mistrovského poháru. Může se pochlubit i starty za reprezentaci.