O nás

Filosofie

Cesta, kterou musí mladý hokejista urazit na vrchol je nesmírně náročná. Úspěch, který na Vaše děti čeká v osobním i sportovním životě, je závislý na mnoha ovlivnitelných faktorech.

Aneb Hokej není jen o ledě … Tato společná filosofie našeho týmu umožnila připravit perfektní zázemí a skvělé podmínky pro trénink, vzdělávání a rozvoj Vašich dětí. Metodika hokejových tréninků a doplňkových aktivit (psychologický trénink, správná výživa, rozvoj pohybových schopností) je připravován profesionály, kteří pro výchovu a rozvoj mládeže dýchají.

HC Děčín

Hokejový klub se 70-ti letou tradicí, který disponuje řadou zkušených trenérů. V roce 2015 jsme se rozhodli uspořádat první ročník Hokejové školy pod záštitou Petra Tenkráta. Pevně věříme, že zázemí našeho stadionu a našeho města je na takové úrovni, že se k nám budete rádi vracet i v budoucnu a především, že účast v samotném kempu Vás posune zase o kousek dále k vysněnému cíli. Kromě Petra Tenkráta přislíbili účast i další bývalí hráči HC Děčín jako kapitán Vervy Litvínov Michal Trávníček či hráč a nyní trenér Bílých Tygrů Liberec Valdemar Jiruš.