Tým trenérů

Mgr. Ondřej Michálek

Šéftrenér mládeže v HC Děčín pro kategorie 1.-4.třída. Držitel nejvyšší trenérské licence. V roce 2015 se umístil na 3. místě v akci Díky, trenére!, kde bylo přihlášeno 1503 trenérů všech odvětví. V roce 2016 získal první místo v anketě Sportovec děčínska jako Trenér mládeže. (http://www.dikytrenere.cz/top-30/21)

 

 

 

 

Martin Tvrzník

Šéftrenér mládeže v HC Stadion Litoměřice. Student nejvyšší trenrérské licence. Trenér a instruktor v HFL tréninkovém centru. Certifikace na off ice trenink, hranové bruslení, výuku střelby, přihrávky a stickhandling.

 

 

 

 

 

Martin Habart

Trenér brankářů, zúčastnil se v minulých letech kempu Jiřího Holečka Goalie Academy

První trenérské zkušenosti začal sbírat v deváté třídě, kdy trénoval brankáře 4. a 5. třídy. V dalších letech se již aktivně účastnil letních kempů Goalie academy international a VSTM.

Zabývá se kondiční přípravou hokejistů i jiných sportovců. Co se týče úspěchu s brankáři, tak je rád, že právě gólman, který byl jeho první trenérskou zkušeností se z menšího klubu vypracoval a chytá dorosteneckou extraligu.

Nejdůležitější pro něho je, aby ve své práci viděl smysl. Váží si spolupráce, při které brankáře trénink baví a přináší to viditelné zlepšení. Následné dílčí úspěchy dětí jsou tím, čeho chce při své práci dosahovat.

 

Daniel Volráb

Prošel mládežnickými kluby HC Sparta Praha a později byl draftován týmem NHL Dallas Stars. Během své kariéry si vyzkoušel destinace jako je Francie a Anglie.

Již delší dobu působí jako trenér mládeže v Děčíně, kde se snaží o vštípení nejen hokejových dovedností, ale také morálky a fair play.

Martin Pošusta

Trenér brankařů, který se této práci věnuje několik let a snaží se pochytit nejnovější trendy v chytání. Každý rok se zúčastňuje několika seminářů s reprezentačními trenéry. 

Jaromír Carvan

Trenér se zkušenostmi ze všech kategorií. Může se pochlubit úspěchem, že 2x za sebou dovedl sokolovský tým mužů do baráže o 1. ligu. Nyní působí jako šéftrenér v klubu HC Děčín.

Jaroslav Hašek

Stále aktivím hráčem v Děčíně. Během své kariéry hrál za Karlovy Vary, Chomutov a Litoměřice. Nyní se jako trenér zaměřuje na off ice tréninky, kde se snaží u mladých hráčů zlepšit práci s holí, střelbu a fyzickou vybavenost.

Aleš Pavlas

Aktivní hráč hrající v Litoměřicích. Dříve působil v Chomutově, Kladně a Hradci Králové na pozici obránce. Působí jako trenér mládeže v Ústí nad Labem, kde je díky svému přístupu velmi oblíbený u svěřenců.