Tým hokejové školy

1. Domů
  2. Tým hokejové školy

Daniel Volráb

Daniel prošel mládežnickými kluby jako je HC Sparta Praha a kanadská juniorská liga WHL a později byl draftován týmem NHL Dallas Stars. Běhen své kariéry vyzkoušel angažmá i v zahraničí a nyní je stále aktivním hráčem HC Děčín, kde již několik let trénuje mládež a předává jim zkušenosti ze své bohaté kariéry.

Ondřej Michálek

Ondra je šéftrenér mládeže HC Děčín pro kategorie 1 .- 4. třída a držitel nejvyšší trenérské licence „A“. V roce 2015 se umístil na 3. místě v celorepublikové soutěži „Díky trenére“, kde bylo přihlášeno 1503 trenérů všech sportů. V roce 2016 získal první místo v anketě Sportovec děčínska jako „Trenér mládeže“.

Tomáš Jirků

Tomáš je šéftrenér mládeže a aktivním hráčem v týmu Vrchlabí. Je držitelem nejvyšší trenérské licence „A“. Díky své práci, působí v posledních třech letech jako trenér výběru VTM (Výchova talentované mládeže). Získal 1.místo v kategorii trenéra mládeže ve Vrchlabí za rok 2017 a tentýž rok se umístil na 3. místě v celorepublikové soutěži „Díky trenére“.

Jaroslav Hašek

Jára je bývalým hráčem HC Děčín. Za svou hráčskou kariéru si vyzkoušel angažmá ve Švédsku, a také nakoukl do české extraligy za tým HC Energie Karlovy Vary. V první lize patřil k oporám v týmech HC Stadion Litoměřice, Piráti Chomutov a HC Slovan Ústí nad Labem. Nyní působí jako trenér mládeže, dorostu a „A“ týmu v Děčíně.

David Chalupa

David pochází z Hradce Králové, kde hokejově vyrůstal a nyní hraje za HC Vrchlabí. Svou trenérskou kariéru začal v Hradci Králové, kde pomáhal vychovávat hokejovou mládež a působil jako asistent trenéra. Nyní své trenérské zkušenosti předává ve Vrchlabí.

Tomáš Andres

Tomáš je v trenérském týmu zástupcem aktivních hráčů. Při tréninku je schopen velmi aktivně ukazovat dětem správné provedení cvičení. Již druhým rokem hraje nejvyšší soutěž ve Francii. Hrál také ve Finsku, české Extralize a 1. lize. Nechyběl ani ve výběrech mládežnických reprezentací.

Martin Luka

Martin je bývalý hráč a dlouholetý trenér HC Děčín. V letošním roce působil na pozici trenéra výběru VTM ročníku 2006. Tento výběr vedl na největší turnaji pro žáky na světě v kanadském Quebecu.

Vít Železný

Víťa je zkušený trenér, který pracuje s mládeží HC Děčín více jak 10 let. S dětmi se zúčastnil několika turnajů po Evropě. Jsme rádi, že ho máme v našem týmu, kvůli jeho energii, kterou věnuje dětem při trénování.

Martin Pošusta

Martin je trenérem brankářek české hokejové reprezentace do 16 let a klubovým trenérem brankářů HC Děčín. Prošel všemi mládežnickými kategoriemi v klubu HC Verva Litvínov, odkud přišel do HC Děčín.

Martin Habart

Martin se pravidelně účastnil v minulých letech jako člen trenérského týmu brankářského kempu Jiřího Holečka a Romana Višňáka - Goalie Academy International, kde sbíral cenné trenérské zkušenosti, které rozvíjel v klubu HC Děčín.