Hokejová škola HC Děčín

2. Hokejová škola HC Děčín

Hokejová škola HC Děčín

Termín: 28. 7. - 2. 8. 2024 v Děčíně

Hokejový kemp HC Děčín má za sebou již několik let se spoustou spokojených hokejových talentů a nadšenců. U nás to totiž není jen o tréninku na ledě, ale především o bohatém a pestrém programu i mimo ledovou plochu. Nabyté zkušenosti z našich kempů si můžete přenést i do svého ,,běžného hokejového života“.

•            - rozvíjení talentu a vůle
  •            - zvyšování mentální odolnosti
  •            - získávání správných stravovacích
                 a tréninkových návyků
  •            - pokora a přátelství

Pro koho pořádáme hokejové kempy?

Může se k nám přihlásit každý hokejista, který chce zlepšit své hokejové dovednosti. Letní hokejová škola v Děčíně je pořádána každý rok v červenci pro děti ve věku 6 až 15 let.

Hokejová škola HC Děčín, hokejové tréninky

Co vás na hokejové škole čeká?

•            - 2x denně trénink na ledě,
  •            - 2x denně trénink suché přípravy,
  •            - strečink a odpočinek,
  •            - zážitky a pestrý program aktivit
  •            - besedy s profesionálními hokejisty.

Hokejový trénink

Hokej je náročný sport po všech stránkách. Proto chceme účastníkům hokejových kempů u nás přispět k efektivnímu rozvoji v průběhu celé sezóny, ideálně v průběhu let, moderním tréninkem podle aktuálních hokejových trendů. Zaměříme se nejen na praktickou část rozvoje hokejových dovedností, ale věnujeme čas i psychické přípravě a odolnosti, která je neméně důležitou součásti přípravy. Probereme i samotnou metodiku bruslení na ledě nebo například rozebereme tréninky u videa. Off – ice suchá příprava také samozřejmě doprovází všechny naše programy, kondice nesmí chybět.  Zaměřujeme se na všechny dovednosti malých hráčů a hráček:

•            - Powerskating,
  •            - herní situace,
  •            - střelba,
  •            - hra na malém prostoru,
  •            - nahrávky.

Suchá příprava a program mimo led

Účastníci u nás velmi oceňují bohatý program mimo ledovou plochu. Nejen off – ice příprava, ale i různorodé sportovní aktivity, během celého programu hokejové školy i kempů. Čeká na vás mnoho užitečných rad a hokejových cvičení mimo led, také však spousta netradičních zážitků, jako jsou například lukostřelba nebo fotbal v zorbingových koulích. Suchá příprava na hokejové škole přináší tréninky z těchto sportů:

- Atletika,

•            - bojové sporty,
  •            - fotbal,
  •            - florbal,
  •            - basketbal,
  •            - silové a koordinační cvičení.

Tréninky vedou vždy profesionální trenéři daného sportu!

Tvrdý trénink je vyvážený bohatým programem, na který děti vzpomínají doslova celý rok. V minulých letech si děti vyzkoušely například raftování na Labi, virtuální realitu nebo paintball. Aktivity jsou vždy jiné a přizpůsobené věku účastníků.

Trenéři hokejové školy v Děčíně

Naši trenéři jsou zkušení profesionálové, kteří svou vášeň a nadšení převádí na účastníky kempu. Vždy se snaží o individuální přístup a každého jedince posunout, v rámci jeho možností, co nejdále. Mezi hlavní trenéry patří Daniel Volráb, dlouholetý trenér a hráč HC Děčínkterý byl draftovaný týmem NHL, Dallas Stars. Hlavním trenérem brankářů je Martin Pošusta, původem litvínovský brankář, kterému k srdci přirostlo krásné město Děčín, kde hájil branku děčínského HC a následně zde již několik let trénuje nejen brankáře. Martin má zároveň zkušenosti i z české hokejové reprezentace, jako trenér brankářek U16. Zkušeností mají naši trenéři na rozdávání a neustále pozorují a studují hokejové novinky.

Profesionální péče 24/7

Vedoucí skupin se o děti starají 24 hodin denně. Jedná se o profesionály pracující ve školství nebo sportovních kolektivech, kteří zajišťují, aby děti byly včas na všech aktivitách programu. Vychovatelé pomůžou také s výstrojí a dalšími úkony, které k hokeji patří. Navíc se postarají o to, aby si děti kemp užily a odjížděli se spoustou zážitků a novými přáteli.

Hosté děčínského hokejového kempu

Každý rok naší hokejovou školu navštíví současní i bývalí profesionální hokejisté, kteří jsou velmi ochotní předávat své bohaté zkušenosti. Svou návštěvou nás v minulosti poctili například Jiří Tlustý (bývalý hráč NHL a České reprezentace), Olympijský vítěz Milan Hejduk, či děčínští odchovanci Petr Tenkrát, David Tůma, Michal Trávníček  a Michael Petrásek.

Strava a ubytování

Účastníci bydlí 5 minut chůze od zimního stadionu. O jejich bezpečný přechod mezi ubytováním a sportovišti se starají vedoucí skupin. Zajištěná je plná penze odpovídající výdeji energie mladých sportovců.

Zázemí Hokejové školy HC Děčín

Klub HC Děčín disponuje perfektním zázemím. Kromě zimního stadionu v areálu najdete:

• Hokejovou střelnici,
  •            - Goalie brankářské centrum,
  •            - rozcvičovnu,
  •            - posilovnu,
  •            - hokejbalové hřiště,
  •            - skatepark,
  •            - fotbalové a basketbalové hřiště.

Ceník Hokejové školy

•            - Hráč s ubytováním 11500,-
  •            - Hráč bez ubytování 8500,-
  •            - Brankář s ubytováním 9000,-
  •            - Brankář bez ubytování 6000,-
  •            - Sourozenci s ubytováním 10350,-
  •            - Sourozenci bez ubytování 7650,-

Těší se na vás celý tým hokejové školy HC Děčín!